P0

Kriminalai ir nelaimės

Estijoje policininkų šunys „išbandė” naujos rūšies narkotikus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-10


Neseniai iš Estijoje, Murastės mieste vykusių kinologų su tarnybiniais šunimis narkotikų paieškos mokymų grįžo Klaipėdos Patrulių rinktinės kinologas Marius Labutis.

Mokymuose jis dalyvavo kartu su savo šunimi Naruto bei kolega iš Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centro Arūnu Petrošiumi ir jo keturkoju Briksu.

Kursų Estijoje tikslas buvo įgauti bei pasidalinti patirtimi, dirbant su tarnybiniais šunimis, tobulinti žinias, sužinoti, kai kinologai dirba šioje Baltijos valstybėje. Kursus kinologams vedė instruktorius, turintis Frontex instruktoriaus pažymėjimą.

„Įgavome naujų žinių, naujų metodų, kaip galima dresuoti tarnybinius šunis. Pažintis su viena narkotine medžiaga, kurios Lietuvoje dar nesama, šunims buvo nauja“, – sakė  M. Labutis.


2019-04-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt