Verslas

Savaitgalį – augalų mugė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-11


Balandžio 12-14 dienomis, nuo penktadienio ryto iki sekmadienio vakaro, Klaipėdoje, Jaunystės gatvėje, vyks vaismedžių sodinukų ir dekoratyvinių augalų mugė „Pavasario spalvos“, kurią organizuoja sodo centras „Frezija“ ir Klaipėdos valstybinė kolegija.

Anot pranešimo, tai didžiausia augalų mugė Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje, organizuojama jau 17 kartą.

Čia kasmet suvažiuoja augintojai iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių – Latvijos bei Lenkijos.

„Visi besidomintys sodininkyste ir ne tik, apsilankę mugėje galės įsigyti įvairių dekoratyvinių augalų, vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukų, augalų priežiūros priemonių, sodo įrangos, pasikonsultuoti su pačiais augintojais bei šių sričių specialistais. Sodo centras „Frezija“ šią savaitę taip pat pasipildė naujais augalais. Sodo centro specialistai pakonsultuos kaip ką sodinti, patars kokį šiltnamį įsigyti, kaip įsirengti automatinę laistymo sistemą bei atsakys į kitus klausimus”, – rašoma pranešime.

Atvykus į augalų mugę automobiliu jį pastatyti bus galima Liepų gatvėje, taip pat Arimų gatvėje bei kolegijos aikštelėje. Jaunystės gatvėje automobilius palikti bus draudžiama. Atvykti į mugę galima ir viešuoju transportu – 17 ir 18 autobusais.


2019-04-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt