P0

Sportas

Donatas Navikas: „Vaikinams reikia susitvarkyti su psichologija”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-13


Sekmadienį uostamiestyje Lietuvos futbolo  lygos varžybose susitiks Klaipėdos „Atlantas“ ir pirmąją pergalę siekiantis iškovoti „Panevėžys“.

Keturios nesėkmes iš eilės patyrusi Klaipėdos ekipa bandys nutraukti šią seriją. Nors „Panevėžys“ taip pat neblizga, tačiau uostamiesčio komandos vyriausiojo trenerio asistentas Donatas Navikas mano, kad lengva tikrai nebus.

„Atsidavimas šiose rungtynėse turi būti didesnis, nei šimtas procentų”, – sako Donatas Navikas. Valdo Vyšniauskio nuotr.

„Varžovai turnyrinėje lentelėje turi tik vieną tašką, bet tai neatspindi tikrojo jų pajėgumo. Jie tikrai žaidžia gerą futbolą, rungtynėse prieš „Palangą“ buvo verti iškovoti pergalę. Mes turime tris taškus, jie turi vieną – manau, kad dvikova bus labai atkakli, nes abi komandos neturi kur trauktis”, – atlantas.lt sakė trenerio asistentas.

Viena iš pagrindinių užduočių klaipėdiečiams – neleisti varžovams aikštėje jaustis laisvai ir sustabdyti panevėžiečių lyderius.

„Varžovų komandoje netrūksta patyrusių žaidėjų, bet rungtynes ne visada laimi patirtis. Ruošdamiesi rungtynėms akcentuojame Panevėžio ekipos žaidėjus, kurie gali individualiomis pastangomis pakeisti rungtynių eigą, stengsimės neduoti jiems daug laisvės ir bandysime primesti savo žaidimą. Bet tai yra futbolas, viskas priklauso nuo detalių”, – sakė D. Navikas.

Traumų nėra patyręs nei vienas futbolininkas, todėl į aikštę „Atlantas“ žengs stipriausios sudėties. Anot D. Naviko, labai svarbu, kad žaidėjai aikštėje atiduotų visą save ir tai gali būti komandos raktas į pergalę.

„Po eilės nesėkmingų rungtynių vaikinams reikia susitvarkyti su psichologija, išeiti į aikštę ir žaisti taip, kaip jie moka. Atsidavimas šiose rungtynėse turi būti didesnis, nei šimtas procentų. Tai gali būti mūsų raktas į pergalę“, – sakė trenerio asistentas.

Rungtynės tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Panevėžio“ komandų Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione vyks šį sekmadienį, balandžio 14 dieną. Rungtynių pradžia – 15 valandą.


  2019-04-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt