P0

Fotoreportažai, Sportas

„Atlantas” nutraukė nesėkmių seriją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-14


Klaipėdos „Atlantas” sekmadienio popietę pasiekė antrąją pergalę Lietuvos futbolo A lygoje – rezultatu 2:1 (1:0) įveikė paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančią „Panevėžio” ekipą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

11-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai surengė pavojingą išpuolį, bet iš arti Rafaelio Ledesmos smūgiuotą kamuolį „Atlanto“ vartininkas nukreipė į kampinį.

15-ąją mačo minutę netoli šeimininkų baudos aikštelės buvo pargriautas Andrejus Karvackis, bet R. Ledesmos smūguotas kamuolys praskriejo šalia varžovų vartų.

Pirmoje kėlinio pusėje panevėžiečiai kėlė tris kampinius prie šeimininkų vartų, bet pavojingų momentų sukurti napavyko.

23-ąją susitikimo minutę klaipėdiečiai kėlė pirmąjį kampinį prie svečių vartų. Baudos aikštelėje laisvas kamuolį priėmęs Andrius Bartkus iš dėkingos padėties šovė virš vartų. Greitai šeimininkai bandė tiksliu perdavimu į dėkingą smūgiui padėtį išvesti Darvydą Šerną, bet „Panevėžio“ vartininkas Marius Suvaizdis akimirka greičiau nei patyręs šeimininkų puolėjas suspėjo prie kamuolio. Įsiminė ir Deivido Dobricevo bei Vytauto Lukšos pavojingi smūgiai.

39-ąją minutę „Panevėžio“ futbolininkai turėjo neblogą progą pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį. R. Ledesma tiksliai pakėlė kamuolį į klaipėdiečių baudos aikštelę, kur Vytas Gašpuitis galva tiksliai numetė kamuolį Mantui Fridrikui. „Panevėžio“ komandos gynėjo stipriai smūgiuotą kamuolį „Atlanto“ vartininkas Krišjanis Zviedris nukreipė į kampinį.

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito 41 minutę, kai po Darvydo Šerno perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Devidas Dobrecovas.

Itin greitai įvartis buvo pelnytas antrajame kėlinyje – jau 12-ąją jo sekundę tolimu smūgiu pasižymėjo Darvydas Šernas. Tačiau panevėžiečiai nebuvo nusiteikę kapituliuoti. 68 minutę po Luko Čerkausko perdavimo puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą įvartį pelnė Paulius Janušauskas.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos panevėžiečiai apgulė šeimininkų vartus ir paskutinąją mačo minutę turėjo progą išlyginti rezultatą, bet „Atlanto“ vartininkas sugebėjo kamuolį nukreipti į kampinį.

Kitas rungtynes „Atlantas”  žais balandžio 20 d. Vilniuje su vietos „Riteriais”.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-04-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt