Sportas

„Fortūna“ liko be medalių

Atvira Klaipėda

2019-04-14

Sekmadienį Vilniaus „Kibirkšties“ komanda Kėdainių arenoje vykusiame mažajame MultiGyn Moterų lygos finale 76:68 (19:17, 20:12, 16:20, 21:19) pranoko Lino Mikelevičienės vedamą Klaipėdos „Fortūną“ ir iškovojo bronzos medalius.

A. Didžgalvio (moterulyga.lt) nuotr.

L. Mikelevičienė per 38 minutes įmetė 29 taškus (6/9 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje L. Mikelevičienei realizavus baudą, klaipėdiečių deficitas siekė keturius taškus – 57:61. Kitoje atakoje Dalia Donskichytė atsakė dviem taškais, o „Fortūna“ krito į duobę – Viliaus Stanišausko auklėtinės prametė penkis metimus iš eilės.

Tuo metu Ieva Savickaitė pridėjo du taškus, Gabija Meškonytė smeigė tritaškį ir „Kibirkštis“ susikrovė 11 taškų pranašumą (68:57).

Prasidėjus priešpaskutinei minutei L. Mikelevičienės metimas dar sumažino „Fortūnos“ atsilikimą iki 63:68, bet vilnietės surinko keturis taškus be atsako ir padėjo tašką – 72:63.

„Kibirkščiai“ startinis penketas surinko 68 taškus, „Fortūnos“ gretose taškais nuo suolo pasižymėjo vienintelė Dovilė Jankauskaitė, pelniusi 4 taškus.

Iš Klaipėdos klubo indvidualiai už reguliariojo sezono pasiekimus buvo apdovanotos dvi krepšininkės: L. Mikelevičienė (vid. 18,3 tšk.) tapo rezultatyviausia pirmenybių krepšininke, o A. Gabalytė (vid. 5,9 rez. perd.) – rezultatyvių perdavimų lydere.

STATISTIKA

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė (7/17 metimai) ir Morgan Pullins (8 atk. kam.) – po 19, Livija Sakevičiūtė 12 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Agnė Bobinaitė 10 (7 atk. kam.).

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 29 (9/20 metimai), Ligita Tamutytė 16 (7 atk. kam., 5 kld.), Andra Gabalytė 10 (4/12 metimai, 7 rez. perd.)