P0

Regionas

Klaipėdos rajone prasidėjo postų dalybos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-15


Pirmadienį naujosios kadencijos Klaipėdos rajono taryba atleido iki šiol pareigas ėjusius Savivaldybės administracijos vadovus ir paskyrė vieną naują vicemerę – liberalę Audronę Balnionienę.

Audronė Balnionienė savo naujajame kabinete pirmą darbo dieną. Nuotrauka iš “Facebook”

Atleidus Savivaldybės administracijos direktorių Sigitą Karbauską jam bus išmokėta vieno mėnesio jo vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka ir kompensacija už 23 kalendorines dienas nepanaudotų kasmetinių atostogų. Laikinai, iki bus paskirtas naujas direktorius, šias pareigas Taryba pavedė eiti Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėjai Aldonai Šėmienei.

Atleisti buvo ir S. Karbausko pavaduotojai – Ligita Liutikienė ir Česlovas Banevičius. Jiems irgi bus sumokama vieno mėnesio vidutinio darbo užmokesčio išeitinės išmokos ir kompensacijos už nepanaudotas atostogas – L. Liutikienė buvo sutaupiusi 30 dienų, o Č. Banevičius – 60.

Be A. Balnionienės naujojo rajono mero valstiečio Broniaus Markausko pavaduotoja dirbs ir nuo 2015 m. tokias pareigas einanti, šįkart su ta pačia partija kaip ir meras kandidatavusi Violeta Riaukienė.

Valdančiąją koaliciją rajone sudaro 17 iš 27 į Tarybą išrinktų politikų: šeši Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai, penki Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, keturi Liberalų sąjūdžio ir du visuomeninio komiteto „Bendrai geriau“ atstovai.


  2019-04-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt