P0

Fotoreportažai, Transportas

Netradiciškai paminėjo vienerių metų sukaktį

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-04-16


Naujųjų mėlynųjų maršrutinių taksi Klaipėdos mieste įsitvirtinimo metinių proga M8 maršrutą aptarnaujančios bendrovės Ridvija” vadovai savo darbuotojams antradienį surengė netradicinę, bet prasmingą šventę – keletas darbuotojų pasiryžo tapti organų donorais.

Transplantacijos biuro laikinoji direktorė R. Pekarskienė (centre), įteikdama penkiems „Ridvijos darbuojamas donorų korteles, parodė 2,5 metukų berniuko, kuris gyvena tiek persodintos širdelės dėka, nupieštus delnus. Palmiros Mart nuotr.

Metukų jubiliejaus iškilmėse dalyvavusi Nacionalinio transplantacijos biuro laikinoji vadovė Rasa Pekarskienė, įteikdama penkiems bendrovės darbuotojams donorų korteles, pasidžiaugė tokia gražia vadovų iniciatyva ir paragino kitus darbuotojus pasekti jų pavyzdžiu. Ji parodė 2,5 metukų berniuko, kuris gyvena tik persodintos širdelės dėka, nupieštus delnus.

Šis berniukas auga tik dėl to, kad kažkas sunkią netekties valandą jam sutiko paaukoti savo širdį”, – sakė ji.

Ridvijos” direktorė Giedrė Šliažaitė dėkojo Klaipėdos kolektyvui už puikų darbą ir pasidžiaugė, jog per metus laiko pavyko išvengti rimtesnių avarijų bei didesnių konfliktų su keleiviais.

Be visų jūsų nebūtų ir šio mūsų gražaus pirmojo jubiliejaus, smagu, kad esme visi kartu kaip vienas kumštis, kad keleivių srautas nuolat auga”, –  sakė ji.

Geriausiems darbuojamas įteikti padėkos raštai ir dovanų kuponai. Beje, apdovanotas ir daugiausiai bilietų per metus pardavęs vairuotojas Vasilijus.

Savo ruožtu darbuotojų vardu bendrovės vadovams dėkojo Vilma Grincevičiūtė, įteikdama viso kolektyvo nuotrauką, darytą lygiai prieš metus.

INFORMACIJA

UAB „Ridvija” įsikūrusi Šiauliuose, jos maršrutiniai taksi darbuojasi dar ir Panevėžyje. Iš viso bendrovėje dirba apie 60 darbuotojų, Klaipėdoje – 26. Uostamiestyje M8 maršrutą aptarnauja 14 autobusiukų, kurie per metus jau nuvažiavo apie 800 000 km.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2019-04-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt