Fotoreportažai, Sportas

Jaunieji uostamiesčio rankininkai sužibėjo tarptautiniame turnyre

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-17


Klaipėdos „Viesulo“ sporto centre sportuojantys jaunieji rankininkai puikiai pasirodė tradiciniame tarptautiniame rankinio turnyre, vykusiame Molėtuose.  Dėl Molėtų sporto centro taurės šiais metais varžėsi net 42 komandos iš Estijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Martyno Žalos nuotr.

Auksuolės Stropienės treniruojami 2004 m. gimę vaikinai tapo savo amžiaus grupės turnyro nugalėtojais.

Jolantos Mižutienės treniruojamos 2005 m. gimusios merginos savo amžiaus grupėje užėmė antrą vietą, nusileidusios tik Kauno rajono sporto mokyklos komandai.

Be medalių grįžo tik Rasos Juškėnienės treniruojami 2006 m. gimę vaikinai, kuriems nepavyko įveikti stiprių varžovų iš Minsko (Baltarusija), Talino (Estija), Vilniaus, Kauno rajono, Molėtų. Savo amžiaus grupėje klaipėdiečiai iš 14 komandų liko septinti.

Su nugalėtojų taure grįžusių vaikinų trenerė A. Stropienė pasakojo, kad 2004 m. gimusių vaikinų amžiaus grupėje buvo 11 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Pogrupyje klaipėdiečiai įveikė Šalčininkų rajono Eišiškių sporto mokyklos komandą ir Polvos komandą iš Estijos. Pusfinalyje nugalėti bendraamžiai iš Panevėžio, o finale – Talino (Estija) komanda.


2019-04-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt