P0

Transportas

Palangos oro uoste – daugiau keleivių (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-17


Susisiekimo ministerija skelbia, kad po pirmų trijų šių metų mėnesių įmonė Lietuvos oro uostai fiksuoja „kryptingą rezultatų augimą”. Bendrovė aptarnavo 13,4 tūkst. skrydžių ir perskraidino daugiau kaip 1,322 mln. keleivių, o tai yra 7 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Skelbiama, kad Palangos oro uostas aptarnavo daugiau kaip 68 tūkst. keleivių, koks čia fiksuotas augimas pranešime nedetalizuojama, tik konstatuojama, jog „visuose trijuose filialuose pasiekti geresni rodikliai nei 2018 m. pirmąjį ketvirtį”.

Šių metų sausį, vasarį ir kovą Lietuvos oro uostai aptarnavo daugiau kaip 13 tūkst. skrydžių, t. y. 2,5 proc. daugiau nei pernai. Palangoje per tris šių metų mėnesius aptarnauti 875 skrydžiai.

Pirmąjį ketvirtį iš viso Lietuvos oro uostai siūlė 89 maršrutus. Daugiausiai maršrutų keleiviams pasiūlė Vilniaus oro uostas – net 64. Iš Kauno oro uosto buvo siūloma 20 maršrutų. Palangos oro uosto keleiviai galėjo rinktis skrydžius 5-iais skirtingais maršrutais.


  2019-04-17

  Vienas komentaras apie “Palangos oro uoste – daugiau keleivių”

  1. Galingai! Palanga- 5 maršrutai. Tai tiesiog Vakarų Lietuvos svajonių viršūnė! 64 kryptys iš Vilniaus, 20 iš Kauno ir net 5 iš Palangos. Jie ten Vilniuje ir toliau durniukais laiko. O skrydis į Dortmundą- tai, kas atliko arba atrasta skylė tarp skrydžių, į ten, kur neseniai uždaryta paskutinė anglies šachta. Kokios dar čia detalizacijos…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt