P0

Transportas

Velykų proga – ilgesni traukiniai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-17


AB „Lietuvos geležinkeliai“ praneša, kad iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal balandžio 18–20 bei 22–23 dienomis važiuos ilgesni nei įprasta traukiniai, kuriuos sudarys iki 12 vagonų.

Anot bendrovės pranešimo, artėjant didžiosioms metų šventėms išauga keleivių srautai, tad planuojantiems keliauti savaitgalį patariama traukinių bilietais pasirūpinti iš anksto, likus bent 2–3 dienoms iki kelionės datos. Primenama, kad internetu įsigytų bilietų atsispausdinti nebūtina – pakanka juos turėti mobiliajame telefone.

Šventinį savaitgalį traukinių bilietams taikomos įprastai galiojančios nuolaidos bei lengvatos. Perkant kelionės bilietus į abi puses, atgaliniam bilietui taikoma 15 proc. nuolaida. Moksleiviams traukinių bilietai kainuoja 30 proc., studentams – 50 proc. pigiau. Vaikai iki 7 metų amžiaus, neužimdami papildomos vietos, važiuoja nemokamai, o nuo 7 iki 10 metų – kelionės kainuoja perpus pigiau. Nuolaidos taikomos ir grupėms, senjorams, neįgaliesiems.

Visuose „Lietuvos geležinkelių“ traukiniuose galima keliauti kartu su augintiniais – šunimis, katėmis ar kt. Su savimi galima vežtis bagažą, vaikų vežimėlius, už papildomą mokestį – dviračius, daugelyje traukinių galima įkrauti mobiliuosius įrenginius. Traukiniuose Vilnius–Klaipėda kelionės metu galima įsigyti užkandžių bei gaiviųjų gėrimų.


  2019-04-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt