Žemės ūkio ministerijos déjà vu Klaipėdos rajone

Politika, Svarbu
Avatar photoMartynas Vainorius
2019-04-17

Klaipėdos rajono meru šiai kadencijai išrinktas valstietis Bronius Markauskas patvirtino „Atviros Klaipėdos” žinias, kad Savivaldybės administracijos direktoriumi gali tapti Artūras Bogdanovas. Tiesa, viską lems specialiųjų tarnybų pažymos.

A. Bogdanovas, išrinktas į naujos kadencijos Klaipėdos miesto tarybą, buvo žemės ūkio viceministru, kai ministerijai vadovavo B. Markauskas.

Artūras Bogdanovas. Nuotraukas iš „Facebook”

„Tol, kol nėra teikiamas Tarybai, čia, žinot, juk daug kas dabar yra valstybės paslaptis, kaip ir su ministrais. Nesinori kalbėti, kol nėra teikiama kandidatūra. Dabar mes užprašėme pažymų iš Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Valstybės saugumo departamento ir aš tikiuosi, kai vyks kitas posėdis už dviejų savaičių, jei gausim teigiamas, tai ir teiksim”, – sakė B. Markauskas.

„Tai pirmiausia būtų didelis iššūkis, tikrai įdomi pozicija ir darbo pasiūlymas, o darbo dabar kaip tik ir ieškojausi. Kai Bronius Markauskas pasiūlė tapti viceministru, tada mes buvome menkai pažįstami, o dabar jau esame perėję ir ugnį, ir vandenį, tad toks pasiūlymas jau yra įvertinimas. Negalėjau atsisakyti tokios progos. Buvau jau anksčiau sakęs, kad į savo verslą negrįšiu. Komanda dirba sėkmingai ir lai dirba viena pati be manęs, tai jau praeitas etapas”, – sakė A. Bogdanovas, kuris yra vienintelis UAB „Geosmart” akcininkas.

A. Bogdanovas sakė, kad dar svarstytų, ar pasilikti su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašu iškovotą Klaipėdos miesto tarybos nario mandatą, nes pirmiausia laukia Vyriausiosios rinkimų komisijos išaiškinimo.

„Kol kas nieko nesvarstau. Vyriausioji rinkimų komisija iki šiol dar nelabai išaiškino, ar tai suderinamos pareigybės. Čia dar ne tik nuo manęs gali priklausyti. Orientuojuosi į rytojaus pirmąjį miesto Tarybos posėdį ir darbą Klaipėdoje. Jei iš teisinės pusės būtų leista, galimybę pasilikti mandatą svarstyčiau. Aišku, tokiu atveju tikriausiai ne kartą tektų nusišalinti nuo įvairių klausimų svarstymo, nes yra daug bendrų klausimų ir miesto, ir rajono. Vienoje pusėje tokiu atveju tektų įgyvendinti Klaipėdos rajono tarybos sprendimus, o mieste gali tekti balsuoti už kitokius sprendimus. Čia etiniu požiūriu būtų iššūkių, nežinau, kaip sektųsi, bet gal bandyčiau suderinti”, – sakė pašnekovas.

Jeigu jis atsisakytų Klaipėdos miesto tarybos nario mandato, jis pereitų Eurelijui Žukauskui, kuris, beje, kaip ir šio sąrašo lyderis Arvydas Vaitkus, gyvena Klaipėdoje rajone, Žaliajame slėnyje.

A. Bogdanovas Valstybinės tarnybinės etikos komisijos sprendimu buvo pripažintas pažeidęs įstatymą, nes jo valdomos įmonės teikė derinti klausimus jam pavaldžiai Nacionalinei žemės tarnybai, vėliau jis ministro buvo nušalintas nuo žemėtvarkos klausimų. B. Markauskas pats pasitraukė iš žemės ūkio ministro posto dėl problemų, kilusių paaiškėjus, kad dirbo ne savo žemę. Tada viceministro pareigas paliko ir A. Bogdanovas.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Klaipėdos rajonas pradeda dar vieno daugiafunkcio centro statybas

Pirmadienį įkasta simbolinė kapsulė ateities kartoms būsimo daugiafunkcio centro pamatuose Klaipėdos rajone, Trušeliuose. Čia per artimiausius porą metų iškils 8 ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Regionas

Klaipėdos rajone pristatyti pirmieji savarankiško gyvenimo namai

Dar kovo mėnesį pirmųjų savarankiško gyvenimo namų duris Klaipėdos rajone atvėrusi bendruomenė „Smilgynai ir kaimynai“ džiaugiasi projekto sėkme. Vos per ...
2024-05-23
Skaityti daugiau

Regionas

Gargždų 771-ajam gimtadieniui - Mažoji dainų ir šokių šventė 

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia, kad 771-asis Gargždų gimtadienis bus švenčiamas keturias dienas – nuo gegužės 30-osios iki birželio 2 dienos. ...
2024-05-10
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This