P0

Regionas

Festivalis „Sveika, Neringa“ vyks Juodkrantėje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-18


Neringos savivaldybė praneša, kad festivalis „Sveika, Neringa“ šiais metais vyks naujose erdvėse. Jau ketvirtąjį kartą vykstantį festivalį šiais metais nuspręsta organizuoti Juodkrantėje birželio 7-9 dienomis.

„Juodkrantė yra ne tik pirmoji Neringos gyvenvietė, svetingai pasitinkanti atvykstančius svečius, bet ir pirmasis Kuršių nerijos kurortas, kurį garsino Karališkuoju mišku vadinta sengirė, ilgiems pasivaikščiojimams skirtos promenados, gyvenvietę išraizgę takai, įspūdingos apžvalgos aikštelės. Buvimas gamtoje, aktyvus laisvalaikis – visuomet buvo šios gyvenvietės kurortinių tradicijų dalis. Neabejoju, kad festivalis puikiai įsilies į Juodkrantės erdves“, – pranešime spaudai cituojamas Neringos mero pavaduotojas Narūnas Lendraitis.

Pirmoji festivalio diena prasidės pasieniečių futbolo turnyru, o festivalio atidarymą skelbs atlikėjos Monique koncertas. Festivalio programoje tradiciškai numatomas žygis, orientacinio, irklenčių ir kitų sporto šakų rungtys, krepšinio 3×3 turnyras. Juodkrantės pajūryje vyks jogos užsiėmimai. Šeštadienį Juodkrantės pamaryje įkurdintoje scenoje koncertuos Andrius Mamontovas, o festivalį uždarys sekmadienį vyksiantis bėgimas. Festivalio programa sieks ir Nidą, kur vyks teniso turnyras bei automobilinkų renginys.

Juodkrantėje vykusio renginio „Sveika, Neringa“ organizacinio komiteto susitikimo metu kaip vienu didžiausių iššūkiu įvardinta galima automobilių statymo problema, tad į šventę bus kviečiama vykti renkantis alternatyvius atvykimo būdus, pavyzdžiui, viešaisiais autobusais ar vandens transportu.

Festivalis „Sveika, Neringa“ organizuojamas dalinio finansavimo iš Neringos savivaldybės biudžeto konkurso lėšomis. Trijų metų sutartis dėl jo pasirašyta su VšĮ „Pilietinė medija“.


  2019-04-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt