Švietimas

Tarp Metų mokytojų – ir klaipėdietė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-19


Balandžio 25-ąją Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje premjeras  Saulius Skvernelis ir ministras Algirdas Monkevičius įteiks šešias Metų mokytojų premijas. Viena iš jų teks Klaipėdos Vitės progimnazijos matematikos mokytojai metodininkei Jurgitai Kupšytei-Karbauskei.

Jurgita Kupšytė-Karbauskė. Nuotrauka iš „Facebook”

Ano ministerijos pranešimo, šiemet komisija nusprendė skirti šešias, o ne penkias, kaip įprastai, premijas. Kitos bus įteiktos Dainiui Stasiui, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos geografijos mokytojui ekspertui; Rūtai Bakūnienei, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei;  dr. Renatai Burbaitei, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos informacinių technologijų mokytojai; Jolantai Žilionienei, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos chemijos mokytojai ekspertei; Nijolei Trinkūnienei, Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos vadovei, dailės mokytojai ekspertei.

„Jurgitai Kupšytei-Karbauskei, Klaipėdos Vitės progimnazijos matematikos mokytojai metodininkei, matematika yra kaip kūryba. Ji ne tik moka sudominti mokinius, paskatina juos dalyvauti olimpiadose ir konkursuose, bet ir sutelkia, uždega kitus mokytojus bendriems projektams. J. Kupšytė-Karbauskė kartu su kitais mokyklos mokytojais rengia integruotas matematikos pamokas ir projektinius darbu su daile, technologijomis, IT, lietuvių, vokiečių kalba, etika, muzika, kūno kultūra ir kt. Pvz., mokytoja inicijavo matematikos ir technologijų projektą „Keturkampiai mūsų aprangoje“: septintokai kūrė modelius ir aksesuarus su keturkampio formos detalėmis, pristatydami keturkampio savybes. Mokytoja savo mokiniams organizuoja edukacinius užsiėmimus muziejuose, veda pamokas kitose netradicinėse erdvėse, organizuoja viktorinas, Pi pyragų dieną, į pamokas pasikviečia su matematika susijusių profesijų atstovų, pvz., iš Klaipėdos jūrų uosto direkcijos, banko ir kt. Mokytoja tobulinasi seminaruose, taip pat ir tarptautiniuose, šiemet irgi pateikė prašymą dalyvauti mokytojų meistriškumo ir lyderystės programoje JAV („Teaching Excellence and Achievement“) ir tapo viena iš 173 pasaulio mokytojų, pakviestų į šią stažuotę”, – rašoma pranešime.


2019-04-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt