P0

Verslas

Gargždų plytų gamyklai skyrė baudą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-23


Gargždų plytų gamyklai už tai, kad ji vykdė geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklą neturėdama atitinkamos  licencijos Valstybinė kainų ir energetikos komisija (VKEKK) skyrė jai 289 Eur baudą.

Anot VKEKK pranešimo, Gargždų plytų gamykla yra sudariusi su abonentais (vartotojais) 48 geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sutartis (28 nuotekų šalinimo sutartis, 17 geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sutarčių, 3 geriamojo vandens tiekimo sutartis).

Gargždų plytų gamykla jau kreipėsi į VKEKK prašydama išduoti ja licenciją.

Daugiau nei 98 proc. Gargždų plytų gamyklos akcijų priklauso UAB „Simpras group”. Pastaroji turi du akcininkus, valdančius po 50 proc. akcijų – Mindaugą Anužį ir Praną Krištopaitį.


2019-04-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt