P0

Regionas

Perrinktas ir Neringos vicemeras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-23


Antradienį naujos kadencijos Neringos savivaldybės taryba vicemeru perrinko socialdemokratą Narūną Lendraitį, šias pareigas ėjusį ir ankstesnėje kadencijoje.

Jo paskyrimą slapto balsavimo metu palaikė 10 Tarybos narių, prieš buvo penki.

Narūnas Lendraitis

Dešimt iš penkiolikos mandatų Neringoje turi socialdemokratų partija, kurios atstovas Darius Jasaitis buvo perrinktas savivaldybės meru. Taryboje taip pat dirba trys Liberalų sąjūdžio nariai bei po vieną Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų bei komiteto „Vieninga Neringa“ narį. Liberalai ir konservatoriai antradienį pasiskelbė dirbsiantys opozicijoje.

Šiame posėdyje taip pat buvo atleistas administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas. Laikinai, iki bus paskirtas naujas direktorius, šias pareigas pavesta eiti  Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjai Editai Vaičiūnienei. Už šį darbą jai skirtas 40 proc. priedas.

Taip pat buvo atleistas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šveikauskas. Laikinai šių pareigų niekam eiti nepavesta.


  2019-04-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt