P0

Miestas

Klaipėdos jaunimas kviečia išsitraukti skėčius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-24


Antrus metus iš eilės Klaipėdos jaunimas į rankas čiups skėčius ir balandžio 27-ąją, 12 val., kviečia jungtis prie spalvingos iniciatyvos Teatro aikštėje – „Skėčių šokio“!

Ši išskirtinė iniciatyva – šokis su skėčiais – pirmą kartą Klaipėdoje buvo surengta praėjusių metų vasarą.

„Skėčiai spalvingi, skėčiai apsaugo tiek nuo saulės, tiek nuo lietaus, apie skėčius netgi kuriamos dainos! Nesvarbu, ar balandžio 27-ąją lis, ar kepins kaitri saulė – su skėčiais nebijosime nieko“, – pranešime cituojami organizatoriai.

Į renginį kviečiama ateiti su kuo spalvingesniu skėčiu, bet jei tokio neturite – juos paskolins organizatoriai.

Renginio metu choreografijos judesius rodys zumbos šokių trenerė Sigita Laurinaitienė . Šokis bus filmuojamas iš viršaus.

Tai – pirmasis renginių ciklo „Menas renkasi jaunimą“ renginys. Šių metų gegužę bus organizuojami dar trys renginiai, kurie skatins Klaipėdos jaunimą burtis bendriems tikslams, atskleisti savo meninius gebėjimus, kūrybiškumą bei šurmuliu užpildyti įvairias Klaipėdos miesto erdves.

Šį renginį organizuoja #chooseklaipeda ambasadoriai, kurie susibūrė Klaipėdai siekiant Europos jaunimo sostinės 2021 titulo.

2018 m. rudenį Klaipėdos jaunimo pastangos buvo įvertintos ir ji buvo paskelbta Europos jaunimo sostine 2021, todėl #chooseklaipeda ambasadoriai aktyviai tęsia savo veiklas ir kviečia jungtis, kuriant jauniems žmonės patrauklią Klaipėdą.


  Miesto straipsnių vidus

  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2019-04-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt