P0

Regionas

Palangos savivaldybei vėl vadovaus Akvilė Kilijonienė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-24


Trečiadienį vykusio Palangos savivaldybės tarybos posėdžio metu Savivaldybės administracijos direktore paskirta Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė Akvilė Kilijonienė.

Slapto balsavimo metu A. Kilijonienės kandidatūra palaikyta vienbalsiai, prieš balsavimą nebuvo užduotas nė vienas klausimas.

A. Kilijonienė Kauno technologijos universitete baigė verslo vadybos ir administravimo studijas, Vilniaus universitete įgijo ekonomikos mokslų daktaro laipsnį. Palangos miesto savivaldybės administracijai ji vadovaus jau trečią kadenciją. Ji buvo išrinkta į šios kadencijos Tarybą, tad turės dar atsisakyti savo mandato. Sprendimo projekte numatyta, kad politikė pareigas pradės eiti nuo gegužės 2 d.

Konservatoriai turi 15 iš 21 Palangos miesto Tarybos vietos. Lietuvos socialdemokratų partija ir Lietuvos socialdemokratų darbo partija turi po du mandatus, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir visuomeninis rinkimų komitetas ,,Palangiškiai” – po vieną.


  2019-04-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt