P0

Kultūra

Kino klube 8 1⁄2 – Paolo Sorrentino filmas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-25


Kino klubas 8 1⁄2 gegužės 1 d., 18 val., Kultūros fabriko kino salėje rodys italų režisieriaus ir scenaristo Paolo Sorrentino filmą  „Meilės pasekmės“.

Tai – vienas iš pirmųjų P. Sorrentino tarptautinį pripažinimą pelniusių filmų su aktoriumi Toni Servillo, tapusiu jo visų filmų dalyviu, ir Olivia Magnani.

2004 m. juosta pasakoja apie tai, kad vienišas verslininkas jau 24 metus gyvena kažkurio Šveicarijos miesto viešbutyje. Jis rengiasi prabangiais kostiumais, vairuoja naujausio modelio BMW, rūko cigarus, stengiasi išlikti smulkmeniškas ir nuolat kažkur neša pinigais pakrautą lagaminėlį. Niekas negali pasakyti, ką čia šis vyras veikia. Galbūt slepiasi nuo mafijos? Galbūt laukia ypatingo svečio? O gal mėgina, pabėgęs nuo kasdienybės, keisti gyvenimo būdą? Į šio daug ką mačiusio ir patyrusio pagyvenusio vyro, iš pažiūros, nuobodų gyvenimą netikėtai pasibeldžia meilė baro padavėjai.

„Ką įmanoma padaryti dėl meilės? Atsakymo į šį sudėtingą klausimą mėgina ieškoti režisierius kartu su žiūrovais, kurie susiduria su nenuspėjamu siužetu ir mėgaujasi uždegančia muzika, puikiu talentingo operatoriaus Luca Bigazzi darbu ir nuostabia aktoriaus, veterano, Toni Sorvillo vaidyba”, – rašoma anonse.

Filmas buvo pristatytas 2004-ųjų metų Kanų festivalyje, o metų pabaigoje jau skaičiavo įvairių Italijoje teikiamų apdovanojimų nominacijas ir sulaukė didžiulio žiūrovų bei kritikų pripažinimo.

Už filmą klubas dėkingas Italų institutui ir Klaipėdos savivaldybei.


  2019-04-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt