Miestas

Nuo pirmadienio Klaipėdoje įsikurs „Teisingumo kambarys“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-26


Lietuvos teismai kviečia klaipėdiečius į nuotaikingą ir netradicinę iniciatyvą, leisiančią geriau susipažinti su teismų veikla ir teisėjų darbo iššūkiais. Savo kelionę per didžiuosius Lietuvos miestus pradėjęs „Teisingumo kambarys“ atvažiuoja į Klaipėdą.

Tai galvosūkis ant ratų, kuriame žaidėjai valandai taps teisėjais, nagrinėsiančiais sudėtingą bylą ir spręsdami galvosūkius turės išsilaisvinti iš kambario.

„Teisingumo kambarys“ kelionę pradėjo Klaipėdoje. 

Nuo balandžio 29 d. iki gegužės 3 d., išskyrus gegužės 1 d., 12-19 val. „Teisingumo kambarys”  lauks S. Daukanto g. 17, šalia Klaipėdos apygardos teismo (Herkaus Manto – S. Daukanto g. kampas). Norintieji išbandyti šį galvosūkį, kviečiami iš anksto registruotis el. paštu olga.sadovskaja@teismas.lt arba telefonu (8 46) 47 47 84, taip pat galima parašyti žinutę Lietuvos teismų FB puslapyje. O esant netoli „Teisingumo kambario“ galima tiesiog pasirinkti pageidaujamą žaidimo laiką ir kambario prižiūrėtojui palikti savo kontaktus.

Žaidimas yra nemokamas ir atviras visiems. Vienu metu galvosūkį spręsti gali ne daugiau kaip 4 žmonių komanda.

Pirmaisiais teisingumo kambario lankytojais Klaipėdoje bus atlikėjai Vilius ir Violeta Tarasovai.

„Tikime, kad dalyvavimas „Teisingumo kambaryje“ ir įsijautimas į teisėjo vaidmenį padės Lietuvos gyventojams geriau suprasti šios profesijos iššūkius, sudėtingumą ir atsakomybę priimant sprendimą”, – rašoma teismų pranešime.


  2019-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt