P0

Veidai

Pasveikino Olgą Žalienę su nauja kadencija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-26


Kultūros ministerijos kancleris Laimonas Ubavičius pasveikino Olgą Žalienę, penktadienį pradedančią naują Lietuvos jūrų muziejaus vadovės penkerių metų kadenciją.

Alfonso Mažūno nuotr.

Kancleris palinkėjo muziejaus vadovei ir darbuotojams sėkmės vystant ir stiprinant muziejaus veiklas, kurios padeda pažinti, džiaugtis ir saugoti žmogaus harmoniją su jūra, pristatyti Lietuvą kaip jūrinę valstybę.

Muziejininkė, istorikė, klaipėdietė O. Žalienė kovo mėnesį laimėjo Kultūros ministerijos surengtą konkursą eiti Lietuvos jūrų muziejaus direktoriaus pareigas antrai kadencijai. Muziejui ji vadovauja nuo 2002 metų.

2014 metų kovą įsigaliojusiame Muziejų įstatyme nacionalinių, respublikinių ir savivaldybių muziejų vadovams įvestos penkerių metų kadencijos. 2018 metais įstatymas papildytas nuostata, kad to paties muziejaus vadovu tas pats asmuo gali būti skiriamas ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.


  2019-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt