Regionas

Plėšikai nusiaubė dvi sodybas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-27


Atšilus orams, padaugėjo vagysčių iš sodo namelių ar atokiau esančių vasaros sodybų.

50-metė moteris policijai penktadienio vakare pranešė, kad Sarčių kaime Klaipėdos rajone nepažįstamas asmuo įsibrovė į jai priklausantį namelį. Sugadintas plastikinio lango paketas, signalizacijos pultas, elektros skydinė bei bandyta pasisavinti maisto produktus. Padaryta žala – 230 eurų.

Įsibrovėlį pavyko sučiupti. Paaiškėjo, kad sulaikytasis – 35 metų yra Latvijos pilietis, gyvenantis Ventspilyje. Jis uždarytas į areštinę.

Penktadienį apiplėšta ir sodyba Kašučių kaime Kretingos rajone. Čia savininkui padaryta kur kas didesnė žala, o ir plėšikas ar plėšikai dingo be pėdsakų.

Į sodybą atvykęs 60-metis jos savininkas pastebėjo, jog patekta į užrakintą ūkinį pastatą: pakabinamos spynos įvykio vietoje nerasta. Pavogtas sodo traktoriukas, lapų pūstuvas, raktų komplektas, elektrinis grandininis pjūklas, krūmapjovės. Padaryta žalą vyras įvertino 3750 eurų.


2019-04-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt