P0

Kultūra

Kretingiškė laimėjo „Finalo ketvertą”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-28


Sekmadienio vakarą baigėsi LNK muzikinis televizijos projektas „Finalo ketvertas”, kurį laimėjo kretingiškė pedagogė Indrė Juodeikienė.

26 metų „Žibutės“ mokyklos-darželio muzikos mokytojai įteiktas 10 000 eurų piniginis prizas. Savo sėkme negalėjusi patikėti ir sunkiai jaudulį tramdžiusi kretingiškė dar kartą įrodė, jog talentingi, muzikalūs žmonės gyvena ne tik Vilniuje ar kituose didžiuosiuose miestuose, bet ir vadinamojoje provincijoje.

Indrė yra baigusi Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją, ji dalyvavo ne viename TV muzikiniame projekte, o šiais metais laimę bandė ir atrankoje į „Euroviziją”.

Visgi jos šlovės valanda sužibo „Finalo ketverte”.

Šiame projekte, parengtame pagal tarptautinį formatą „Final Four“,  ji dalyvavo nuo ketvirtos laidos, kurioje nugalėjo kur kas tituluotesnę ir šou pasaulyje geriau žinomą Kotryną Juodzevičiūtę.

Nuo tada Indrės populiarumas vis augo, ją gerai vertino ir projekto teisėjai Martynas Tyla, Vidas Bareikis ir Egidijus Dragūnas-SEL’as. Būtent jų balsai lėmė, kad į pusfinalį Indrė pateko be kovos.

Tačiau į finalą ją atvedė su kiekviena laida vis didėjęs kretingiškės fanų skaičius.

Kultūros straipsnių vidus

Jų balsai ir lėmė, kad sekmadienį vykusiame superfinale ji nugalėjo irgi puikiai pasirodžiusią savo priešininkę Gintarę Korsakaitę. Už kretingiškę pasisakė net 70 proc. balsavusiųjų.

Be jų, į superfinalą dar buvo patekęs Algirdas Daumantas ir Gabrielė Banevičienė – Gabi.


  2019-04-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt