Transportas

Greičio mėgėjų netrūksta

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-29


Praėjusią savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai Klaipėdos mieste ir rajone vykdė neblaivių ir apsvaigusių vairuotojų kontrolę, taip pat tikrino, kaip laikomasi važiavimo greičio, kelio ženklų ir kitų Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Policijos nuotr.

Pranešama, kad pareigūnai patikrino 580 transporto priemonių, nustatė 122 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, iš kurių 62 – vairuotojai, įvažiavę į A eismo juostą, skirtą viešajam transportui.

Sulaikyti 3 neblaivūs vairuotojai, 3 – neturėję teisės vairuoti. Nustatyta 19 greičio viršijimo atvejų, 1 vairuotojas buvo vartojęs alkoholio, tačiau neviršijo leistos ribos.

Penktadienį Klaipėdoje, bendradarbiaujant su kolegomis iš Telšių, vykdyta priemonė, kurios metu nustatytas 51 greičio viršijimo atvejis. 8 vairuotojams vietoje surašyti protokolai, skirtas teisės atėmimas.


2019-04-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt