Fotoreportažai, Svarbu, Transportas

Pagrindinėse gatvėse – trombai (6)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-04-29


Paviršinių nuotekų tinklus tiesiantys statybininkai Šilutės plente užtvėrė ir juostą pietų krytimi, nors dar neatidaryta visa užverta plento atkarpa, vedanti šiaurės krytimi.

Laikinasis Savivaldybės administracijos direktorius Olegas Mariničius patikino, kad joks leidimas tokiam eismo ribojimui nebuvo duotas ir čia tikriausiai buvo statybininkų reakcija į avarinę situaciją – suskilusį asfaltą.

„Avarijos nutinka, nieko nepadarysi. Apmaudu, kad tai sutapo su moksleivių atostogų pabaiga. Tačiau rangovai vis tiek privalėjo informuoti apie tokius veiksmus. Jei jie neturės realaus pagrindo, bausime. Aiškinamės situaciją ir operatyviai informuosime gyventojus jei visgi eismo pokyčiai būtini”, – sakė O. Mariničius.

Pasak jo, Šilutės plento juostos šiaurės kryptimi turi būti atidarytos iki gegužės 13 dienos.

Tilžės, Mokyklos gatvėse ir Šilutės plente nuotekų tinklai yra tiesiami AB „Klaipėdos vanduo” užsakymu. 2,544 mln. vertės darbus UAB „Hidrostatyba” ir UAB „Uliksas” yra įsipareigoję atlikti iki 2020 m. gegužės pabaigos.

Situaciją šiuo metu sunkina ir šilumos trasų keitimo darbai ties Minijos, Sausio 15-osios ir Pilies gatvių sankryža. Visgi čia, anot O. Mariničiaus, rangovas UAB „Klaipėdos inžinerinių tinklų statyba“ dirba itin greit, dirbo ir savaitgalį, tad jau pirmadienį šie darbai turėtų būti baigti.

Eismas ribojamas ir rekonstruojamoje Tilžės gatvėje. Čia 4,226 mln. eurų vertės darbus bendrovė „Žemkasa” turi baigti iki kitų metų rudens, tačiau šiuo metu Klaipėdos apygardos teismas sprendžia dėl jos restruktūrizacijos bylos.


2019-04-29

6 komentarai apie “Pagrindinėse gatvėse – trombai”

  1. Ne miestas o kazkokie griuvesiai. Nesugebat poros gatviu sutvarkyt o svaigstat apie giliavandeni uosta vos ne mieste..

  2. KADA bus sutvarkytas Mokyklos rajonas po jūsų knisimų???! Į ką panaši Jotvingių gatvė? Greit bus metai kai asfaltuotas kelias paverstas vieškeliu! Dulkės, purvas… pzdc!

    • 😀 konstruktyvi kritika, tai Jums ponas vienu metu visas arterines gatves perkasti? Be to ar turite omenyje visą taikos prospektą, ar konkrečias jo atkarpas? Ir aš tikrai šiuo metu šiai gatvei neteikčiau pirmenybės, tikrai manau yra gatvių, kurioms reikėtų teikti didesnę pirmenybę už Taikos pr. Man rodos Jums važiuoklę reikia keisti, o ne Taikos prospektą perkasinėti pradėti 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt