P0

Politika

Klaipėdos savivaldybė prie lyderių nepateko per klaidą?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-30


Uostamiesčio valdžia sureagavo į Lietuvos laisvosios rinkos instituto pranešimą apie tai, jog jo analizė rodo, kad tik 7 savivaldybės iš 60 tenkina minimalius Savivaldybių valdomų įmonių skaidrumo reikalavimus – tik tiek savivaldybių skelbia minimalią privalomą informaciją apie savo įmones.

Šio tyrimo metu Klaipėda iš 6 galimų balų surinko 5,9. Anot uostamiesčio savivaldybės, maksimalus balas neskirtas tik dėl vienos priežasties – teigiama, jog uostamiesčio savivaldybės interneto svetainėje nėra paskelbtos SĮ Debreceno vaistinė valdybos/stebėtojų tarybos.

“Atkreipiame dėmesį, kad apie valdybą/stebėtojų tarybą Klaipėdos savivaldybės interneto svetainėje nėra informuojama, dėl to, kad Debreceno vaistinėje nėra sudaryti tokie kolegialūs organai. Pagal iki š. m. sausio 1 d. galiojusius teisės aktus savivaldybės įmonėse valdybos neprivalėjo būti sudaromos. Šiuo metu vykdoma Debreceno vaistinės pertvarkymo į UAB procedūra, todėl valdybą joje būtų galima rinkti po įmonės pertvarkymo. Siekiant aiškumo, savivaldybės interneto svetainėje atlikti pokyčiai”, – informavo Klaipėdos savivaldybė.


2019-04-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt