P0

Regionas

Neringa kviečia dalintis istorijomis ir laimėti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-30


Neringos savivaldybė paskelbė konkursą, kurio metu kviečia pasakoti apie savo unikalias patirtis šiame kurorte. Labiausiai įkvepiančiomis išrinktų istorijų autoriai bus įvertinti prizais.

„Besidomintiems gražiausiu Baltijos pajūrio kurortu, žinoma, kad šiandien Neringos kraštovaizdis gyvena net prieš šimtmetį ar daugiau įkvėpimo čia ieškojusių poetų, dailininkų kūryboje, pabėgimo iš miestų ieškojusių tuometinių vasarotojų memuaruose. Užfiksuotų prisiminimų dėka šiandien gyvas ir pirmasis rašytojo Thomo Manno vizito šiame krašte įspūdis, įkvėpęs čia ne tik įsigyti nuolatinę buveinę, bet ir skirti laiko kūrybai. O kokios šiandieninės Neringos istorijos? Kokio įkvėpimo Neringoje ieško šiuolaikinis žmogus, o gal jau rado? Parašykite kaip, kam ar kodėl jus įkvepia Neringa – socialiniame tinkle „Instagram” savo istoriją iliustruokite nuotraukomis ar vaizdo įrašais, darytais Neringos savivaldybės teritorijoje ir dalyvaukite konkurse!”, – rašo konkurso organizatoriai.

Trijų geriausių istorijų autorių lauks rugsėjo savaitgalis Neringoje. Savaitgalį su 2 nakvynėmis dovanos viešbutis „Nidus“, svečių namai „Nidos Stiegė“ bei Nidos kempingas. Papildomus prizus įsteigė „Happeak“, „Irklakojis“ ir Lietuvos kurortų asociacija.

Prie talpinamų nuotraukų ir vaizdo įrašų kartu su istorijomis „Instagram” profiliuose (ne istorijose (angl. Stories) būtina pridėti grotažymes #IkveptiNeringos arba #InspiredByNeringa ir pažymėti @curonian_spit_neringa. Dalyvių profiliai turi būti vieši, kad nuotrauka būtų matoma viešai ir ja būtų galima dalintis.

Daugiau apie konkurso sąlygas skelbiama www.neringa.lt.

Konkursas vyks nuo gegužės 1-osios iki rugpjūčio 31-osios.


2019-04-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt