P0

Sveikata

Kada reikalinga skrandžio mažinimo operacija? (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-01


Klaipėdietis chirurgas Nerijus Kaselis teigia, kad pasiekus tam tikrą svorio ribą nei dietos, nei sportas nepadės numesti svorio. Anot jo, tokiu atveju skrandžio mažinimo operacija tampa ne tik geriausia, bet ir vienintele galimybe.

Viena jo pacienčių, išdrįsusi taip pakeisti savo gyvenimą, Diana sako, kad visada buvo stambi, tačiau tokiai operacijai ryžtis nusprendė dėl sveikatos problemų.

Daug dietų išbandžiusi Diana tikina, kad po visų jų svoris visada sugrįždavo. Kilogramų esą grįždavo kur kas daugiau nei pavyko prarasti.  Nors Dianai operacija buvo atlikta tik prieš du mėnesius, anot moters, jau pastebimi ne tik svorio pokyčiai, bet ir gera nuotaika.

„Pasirinkau operuotis pas Nerijų Kaselį, kadangi skaičiau apie jį gerus atsiliepimus, o kadangi dirba Klaipėdoje – man tai buvo patogu. Ir nors buvo žmonių, kurie bandė atkalbėti nuo operacijos, tačiau esu toks žmogus, kuris gauna ko nori. Ir šiuo metu esu laiminga, kad pasiryžau operacijai“, – pranešime spaudai cituojama netoli Klaipėdos gyvenanti moteris.

Ji tikina, kad operacijos kaina, palyginus su nauda – minimali, kadangi nemažai teko investuoti į pokyčių neatnešusias dietas bei procedūras.

Anot pranešimo, Dianai buvo atlikta skrandžio apylankos operacija.  Operacijos metu sumažinamas skrandžio tūris apie 70 proc. Kadangi pacientas suvalgo mažiau, greičiau pajaučia sotumo jausmą, pilnumą, tad svoris dėl to sėkmingai krenta be jokių pastangų.


2019-05-01

Vienas komentaras apie “Kada reikalinga skrandžio mažinimo operacija?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt