Miestas

Smeltalė vis dar neatitekėjo

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-01


Praėjus lygiai mėnesiui nuo tada, kai „Atvira Klaipėda” pasidalino mūsų skaitytojo nuotrauka ir ieškojo priežasčių, kaip Klaipėdoje galėjo atsirasti Strėvos upė, ženklo, žyminčio, jog čia teka Smeltalė, vis dar nėra. Ši nuotrauka daryta gegužės 1-osios pavakare.

Palmiros Mart nuotr.

Prieš mėnesį niekas iš kalbintų atsakingų asmenų negalėjo paaiškinti, kaip tai atsitiko. Tik atsitiktinai vietoje tąsyk sutiktas bendrovės „Eurovia” vairuotojas samprotavo, jog, matyt, bus suklydę projektuotojai, tačiau dėl išsamesnės informacijos siūlė kreiptis į bendrovės vadovus.

Į tąsyk išsiųstus „Atviros Klaipėdos” klausimus niekas taip ir neatsakė. Vėliau iš interneto dingo ir pati bendrovės svetainė. Šiuo metu ji, atnaujinta, jau atsirado. Pasinaudoję  tuo, pakartotinį paklausimą, kada atsiras Smeltalės upės pavadinimą žymintis ženklas, nurodytu bendrovės el. paštu išsiuntėme trečiadienio vakare.

Jei sulauksime atsakymo, informaciją papildysime.

Taip anksčiau buvo pavadinta Smeltalė. Palmiros Mart nuotr.


2019-05-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt