P0

Miestas

Smeltalė vis dar neatitekėjo

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-01


Praėjus lygiai mėnesiui nuo tada, kai „Atvira Klaipėda” pasidalino mūsų skaitytojo nuotrauka ir ieškojo priežasčių, kaip Klaipėdoje galėjo atsirasti Strėvos upė, ženklo, žyminčio, jog čia teka Smeltalė, vis dar nėra. Ši nuotrauka daryta gegužės 1-osios pavakare.

Palmiros Mart nuotr.

Prieš mėnesį niekas iš kalbintų atsakingų asmenų negalėjo paaiškinti, kaip tai atsitiko. Tik atsitiktinai vietoje tąsyk sutiktas bendrovės „Eurovia” vairuotojas samprotavo, jog, matyt, bus suklydę projektuotojai, tačiau dėl išsamesnės informacijos siūlė kreiptis į bendrovės vadovus.

Į tąsyk išsiųstus „Atviros Klaipėdos” klausimus niekas taip ir neatsakė. Vėliau iš interneto dingo ir pati bendrovės svetainė. Šiuo metu ji, atnaujinta, jau atsirado. Pasinaudoję  tuo, pakartotinį paklausimą, kada atsiras Smeltalės upės pavadinimą žymintis ženklas, nurodytu bendrovės el. paštu išsiuntėme trečiadienio vakare.

Jei sulauksime atsakymo, informaciją papildysime.

Taip anksčiau buvo pavadinta Smeltalė. Palmiros Mart nuotr.


  2019-05-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt