P0

Kriminalai ir nelaimės

Mažeikiškis pajūryje platino narkotikus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-02


Klaipėdos pareigūnai pranešė su įkalčiais sulaikę asmenį, įtariamą platinus narkotikus uostamiestyje ir Palangoje.

22-jų metų amžiaus mažeikiškis buvo sulaikytas dar vasarį. Jo išsinuomotame bute Klaipėdoje pareigūnai aptiko daugiau nei 900 tablečių su, įtariama, dideliu psichotropinės medžiagos kiekiu.

Sulaikytasis anksčiau teistas už sveikatos sutrikdymą ir neteisėtą disponavimą kito asmens dokumentu. Be to, Šiaulių apygardos teisme nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje jam yra pareikšti kaltinimai dėl svetimo turto sunaikinimo bei narkotikų platinimo, taip pat ir nepilnamečiams. Kaltinamasis buvo suimtas, tačiau 2018 m. vasarą jam buvo paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės – 8 000 Eur užstatas ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Uostamiesčio teisėsaugininkų atliekamame ikiteisminiame tyrime sulaikytajam pareikštas įtarimas dėl naujo sunkaus nusikaltimo padarymo, paskirta kardomoji priemonė – suėmimas, todėl minėtasis užstatas galimai pereis valstybei.

Taip pat pareigūnai turi duomenų dėl suimtojo galimo prisidėjimo prie kito šį sausį įvykdyto nusikaltimo. Įtariama, kad jis per kitą asmenį pasikėsino perduoti dopingo medžiagas uostamiesčio policijos areštinėje laikytam, neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais organizuotoje grupėje kaltinamam bendrininkui.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų.


2019-05-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt