P0

Veidai

Daugiavaikėms mamoms – prezidentės ordinai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-03


Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino 45 daugiavaikes motinas ir įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius. Tarp tokių moterų – ir penkios mamos iš Vakarų Lietuvos.

Roberto Dačkaus (Prezidentūra) nuotr.

„Šiandien – ta graži diena, kai Jumis didžiuojasi valstybė. Augdami tokiose šeimose kaip Jūsų vaikai gauna iš savo tėvų pačias svarbiausias gerumo ir ištikimybės pamokas. Jūsų dėka mūsų Tėvynė – ne tik didesnė, stipresnė, bet ir turtingesnė“, – sveikindama mamas teigė prezidentė.

Įteikdama apdovanojimus šalies vadovė pabrėžė, kad norisi, jog daugiavaikių mamų pavyzdys būtų užkrečiantis ir įkvepiantis visoms šeimoms auginti daugiau vaikų, globoti ar įsivaikinti, kad nė vienas vaikas neliktų be šeimos.

Valstybės vadovė visos šalies vardu padėkojo mamoms už rūpestį, tarnavimą savo šeimai bei vaikams, o kartu ir Lietuvai bei palinkėjo sveikatos ir laimės.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu pagerbtos Ksavera Chaidarova, užauginusi 7 vaikus (Pagėgių sav.); Klaipėdos rajono gyventoja Teresė Genčienė (net 11 vaikų); Genovaitė Lazdauskienė (9 vaikai, Kretingos rajonas); Justina Ruikienė (6 vaikai, Skuodo rajonas) ir Ona Venckienė iš Šilutės rajono (pagimdžiusi 11, išauginusi ir gerai išauklėjusi 10 vaikų).


2019-05-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt