P0

Kultūra

Kviečia į BBC dokumentinio filmo apie D. Grybauskaitę peržiūrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-03


Kitą ketvirtadienį, gegužės 9 d. Klaipėdoje, „Light House” patalpose (Liepų g. 83), klaipėdiečiai kviečiami į BBC dokumentinio filmo peržiūrą „Jos istorija“, prie kurio kūrimo kaip prodiuserė prisidėjo ir lietuvė režisierė Neringa Medutytė.

Organizatoriai skelbia, jog „Jos istorija“ – tai dokumentinis filmas, apžvelgiantis šiandieninę moterų situaciją. Tai filmas apie moterų pasiekimus, apie tai, kokie neįtikėtini pokyčiai pasaulio moterų gyvenime įvyko per pastaruosius 50 metų.

Klaipėdiečiams iš keturių dalių filmų ciklo bus parodytas filmo epizodas „Valdžia” apie mūsų šalies prezidentę Dalią Grybauskaitę. Po peržiūros vyks diskusija su televizijos ir filmo režisiere Neringa Medutyte.

Renginio pradžia 18 val. 


2019-05-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt