P0

Veidai

Vaikai – apie mamas pareigūnes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-03


Artėjančios Motinos dienos proga Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnių atžalos pasakoja, ką mano apie savo Mamyčių tarnybą.

Klaipėdos Konvojaus būrio pareigūnė Rita Abromavičienė augina 5 metų Ugnę. Ji atėjo pas mamą į darbą.

„Užsukau, nes noriu pasižiūrėti šuniukų. Vieną kartą ir mano grupės vaikai buvo atėję pas mamą į darbą“, – pasakoja mergaitė. Paklausus, kaip sveikins mamytę per šventę, mergaitė žada jai ir padainuoti, ir pasakyti eilėraštį, ir užminti mįslę. Policijos pareigūnės dukrelė žino, kad jos mama moka ir šaudyti. Šiai sakant, jog pataiko į dešimtuką, Ugnė linksmai prideda: „Į šimtuką, į du šimtus…“

Klaipėdos rajono Veiklos skyriaus vyresniosios tyrėjos Linos Gedrimienės 4 su puse metų dukrelė Adrija (nuotr.) pasakoja, kad jos „mamytė dirba pareigūne – toli ir sunkiai“. Jai labai patinka, kad mama policininkė, „nes mamytė visiems padeda ir gaudo plėšikus. Mano mamos uniforma labai graži, ji naktį šviečia, ir yra daug kišenių, ten gali visko prisidėti, pavyzdžiui, visokių skanėstų“. Mergaitė džiaugiasi, kad mama jos pasiimti visada ateina į darželį uniformuota.

„Visi vaikai manęs klausinėja ir klausinėja, ar tavo mama policininkė, ar turi šautuvą, ir man visada pavydi, kad aš turiu tokią mamą. Aš savo mamytę labai myliu, nes ji man graži ir gera, viską man nuperka: ir Lego ir Barbių“, – baigia mažoji pašnekovė.

Kretingos rajono Veiklos skyriaus tyrėja Renata Dervinienė augina du ikimokyklinukus: 6 metų Nojų ir 4 su puse Viltę. Pareigūnės vaikai  mano, kad mamytė „surakina negerus žmones“, ir tuo džiaugiasi. Nojus sako, kad jo mamos uniforma labai graži, tik apgailestauja, kad į darželį mama uniformuota neateina. O Viltė mini, jog labai myli savo mamytę, kuri, išmiegojus darželyje, pasiima ir nuperka norimų žaislų (nuotr.). 


  2019-05-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt