P0

Fotoreportažai, Miestas

Kruiziniame terminale – kariuomenės šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-04


Karo ir kruizinių laivų terminale šeštadienį vyko Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena.

Jos metu iki 16 val. galima buvo susipažinti su Klaipėdos įgulos karinės technika ir ginklais, aplankyti į pratybas atvykusius NATO karo laivus.

Šventės metu vidurdienį jaunesnieji karininkų vadų mokymų studentai davė priesaiką.

Šiuo metu čia yra įsikūrę ir kariai, kurie užtikrina NATO Greitojo reagavimo minų medžiojimo junginio apsaugą operacijos ,,Atvira Dvasia“ (angl. Open Spirit) metu, grupei lankantis Klaipėdoje.

Veiksmo buvo ir Dangės upėje, kur surengtas Specialiųjų operacijų pajėgų karių praplaukimas bei vikingų valčių varžybos.

Nuo pirmadienio didžiausiose šiais metais tarptautinėse pratybose Baltijos jūroje dalyvausiančios NATO jūrų laivų įgulos valys jūros dugną nuo minų, paliktų I ir II pasaulinių karų metu, taip siekiant sumažinti jūrinių minų keliamą pavojų laivybai, žvejybai ir kitai ekonominei veiklai, taip pat pagerinti Baltijos jūros ekologinę aplinką. Pratybose dalyvaus laivai iš Danijos, Norvegijos, Nyderlandų, Belgijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Turkijos ir Lietuvos.

Martyno Vainoriaus nuotr.


Miesto straipsnių vidus

2019-05-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt