P0

Miestas

Pusė Klaipėdos – be karšto vandens

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-05


Nuo pirmadienio, gegužės 6-osios, vykdant šilumos trasų kasmetinius patikrinimus bus atliekami hidrauliniai bandymai. Todėl šiaurinės Klaipėdos dalies (nuo Kauno gatvės) gyventojai, įmonės bei įstaigos, besinaudojančios centralizuotai tiekiamos šilumos paslaugomis, iki gegužės 11 d. gali neturėti karšto vandens.

Hidraulinių bandymų metu AB „Klaipėdos energija” vartotojams rekomenduoja užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Dažniausiai bandymai netrunka visas penkias dienas ir karštas vanduo sugrįžta ir gyvatukas pradeda šilti greičiau, tačiau kai kuriems vartotojams dėl atrastų gedimų taip tenka pagyventi ir ilgiau. Apie tokius atvejus ir remonto trukmę žadama pranešti papildomai.

Šilumos ūkio eksploatuotojai gegužės 6 d. privalo užaklinti pastatų vidaus šildymo sistemas nuo termofikacinio vandens pusės, o gegužės 9 d. šilumos įvaduose turi nuimti akles ir paruošti vandens pašildymo įrenginius.


  2019-05-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt