Kriminalai ir nelaimės

Internetu parsisiuntė 1000 padirbtų eurų, policija ieško nukentėjusiųjų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-06


Policija praneša sulaikiusi jauną vyrą, kuris internetu parsisiuntė 1000 padirbtų eurų ir dalį jų realizavo.

Gegužės 1 dieną į Klaipėdos policijos komisariatą kreipėsi moteris. Ji pranešė, jog ketindama parduoti savo mobiliojo ryšio telefoną tapo sukčiaus auka, mat tariamas pirkėjas už prekę atsiskaitė šešiais padirbtais 50 eurų nominalo banknotais.

Visų banknotų numeriai vienodi MB6666888880.

Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnai nedelsiant pradėjo sukčiaus paieškas ir jau kitą dieną sulaikė 20-metį, praeityje neteistą Naujosios Akmenės gyventoją.

Per kratas įtariamojo bute Naujojoje Akmenėje pareigūnai aptiko net 904-ias 50 eurų nominalo kupiūras su akivaizdžiais padirbimo požymiais – visų banknotų numeriai visiškai vienodi MB6666888880, o ant pačių kupiūrų anglų kalba pažymėta, jog jie neskirti teisėtam naudojimui.

Tačiau, policijos žiniomis, tai nesutrukdė įtariamajam realizuoti apie 90 padirbtų penkiasdešimties eurų nominalo kupiūrų.

Vaikinas pareigūnams nurodė, jog 1000 vienetų padirbtų banknotų jis parsisiuntė internetu. Įvairiuose tinklapiuose aptikęs skelbimus apie parduodamus mobiliojo ryšio telefonus, įtariamasis susisiekdavo su pardavėjais ir bandydavo prekę įsigyti už padirbtus pinigus. Pareigūnai jau nustatė tris asmenis, iš kurių telefonai buvo pirkti pateikiant netikrus pinigus.

Be to, per kratas įtariamojo bute pareigūnai taip pat aptiko ir du indus su folijos lankstinukais, kuriuose buvo supakuota augalinės kilmės medžiaga, greičiausiai  narkotikai. Iš viso rasti 35 folijos lankstinukai.

Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnai prašo asmenų, kurie galėjo nukentėti parduodant prekes internetu ir įtariančių tapus sukčiaus auka, susisiekti su policijos pareigūnais tel. 8700 60853.


2019-05-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt