P0

Uostas ir jūra

Visus darbuotojus vėl apdraudė sveikatos draudimu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-06


Valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ (KN) pranešė, kad į darbuotojų motyvacinių naudų paketą ir šiemet įtraukia privatų sveikatos draudimą. Šią papildomą naudą daugiau nei 360 KN darbuotojų teikia bendrovė „Lietuvos draudimas“.

„Jau trečius metus KN papildomai draudžia visus savo darbuotojus, nepriklausomai nuo jų užimamų pareigų ar darbo stažo įmonėje. Mūsų darbuotojų apklausos rodo, kad papildomas sveikatos draudimas yra vertinamas kaip viena svarbiausių motyvacinio paketo dalių, svariai prisidedanti prie darbuotojų pasitenkinimo organizacija ir lojalumo. Mums kaip bendrovei svarbu ir tai, kad sveikatos draudimas darbuotojams tampa papildoma paskata pasirūpinti savo sveikata ir sveika gyvensena“, – pranešime spaudai cituojama KN personalo vadovė Simona Kutelienė.

Sveikatos draudimas – tai darbuotojų draudimas įmonės lėšomis, kuris suteikia galimybę apdraustiems darbuotojams naudotis privačių sveikatos priežiūros įstaigų paslaugomis: gydytis pasirinktose klinikose, lankytis pas gydytojus specialistus, atlikti įvairius tyrimus, pirkti vaistus, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.

Uosto vidus kompas

„Sveikatos draudimą savo darbuotojams dažniausiai siūlo didžiosios Lietuvos ir tarptautinės įmonės, tačiau pastaraisiais metais didėjant konkurencijai tarp darbuotojų, siekdamos pritraukti ir išlaikyti geriausius specialistus, šią naudą vis dažniau renkasi ir smulkios bei vidutinės įmonės. Darbdavys, apdraudęs darbuotojus sveikatos draudimu, gali pasinaudoti mokestinėmis lengvatomis ir žymiai racionaliau panaudoti savo finansus, investuodamas į darbuotojų sveikatą“, – teigia „Lietuvos draudimo“ Verslo klientų departamento direktorius Simonas Lisauskas.

Anot pranešimo, „Lietuvos draudimas“ KN konkursą teikti tokias paslaugas laimėjo viešojo pirkimo būdu, atlikus pateiktų sveikatos draudimo ekonominio naudingumo pasiūlymo vertinimą.

Be sveikatos draudimo, šiemet KN motyvacinį paketą darbuotojams papildė ir pusės metinės premijos mokėjimas KN akcijomis – KN yra pirmoji valstybės valdoma įmonė pritaikiusį tokį sprendimą darbuotojų įsitraukimui didinti. Be to, KN darbuotojai šiemet turėjo galimybę likusią dalį metinės premijos nukreipti į trečios pakopos pensijų fondą.


2019-05-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt