P0

Veidai

Klaipėdietė žurnalistė – Nacionalinio diktanto nugalėtoja

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-07


Prezidentė Dalia Grybauskaitė Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga pasveikino ir apdovanojo Nacionalinio diktanto konkurso nugalėtojus, tarp kurių – ir Klaipėdos dienraščio „Vakarų ekspresas“ žurnalistė Virginija Kesminė. Ji tapo nugalėtoja suaugusiųjų kategorijoje.

Roberto Dačkaus (Prezidentūra) nuotr.

„Mūsų kalba nuolat vystėsi kartu su mumis, ji gyva ir todėl mums tokia svarbi, nes atspindi mūsų esmę, tapatybę, turinį ir skirtingumą. Jai reikia pajautimo ir meilės, o sūs su savimi atsinešate kalbos turtingumą ir gebėjimą ją vartoti tokioje globalioje aplinkoje, kai viskas aplinkui dideliu tempu juda ir keičiasi“, – apdovanojimo ceremonijos metu sakė prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad didžiuojasi Nacionalinio diktanto konkurso nugalėtojais – visais, kurie rūpinasi gimtąja kalba, jaučia jos unikalumą, ir būtent todėl ji išlieka tokia nuostabi ir ypatinga.

Kaip ir kasmet konkurso dalyviai varžėsi trijose kategorijose – raštingiausio suaugusiojo, mokinio ir užsienio lietuvio.

Jau dvyliktą kartą organizuojamame Nacionalinio diktanto konkurse dalyvavo dvidešimt penki tūkstančiai dalyvių, tarp kurių buvo daug moksleivių, taip pat ir užsienyje gyvenančių lietuvių. Tradiciškai diktantas buvo rašomas mokyklose, bibliotekose, savivaldybių salėse, įmonėse ir organizacijose.


  2019-05-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt