P0

Verslas

Kviečia į mugę „Mokykis, dirbk ir gyvenk Klaipėdoje“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-07


Gegužės 8 d. Žvejų rūmuose vyks Užimtumo tarnybos organizuojama mokslo ir darbo mugė „Mokykis, dirbk ir gyvenk Klaipėdoje“, kurios metu beveik 60 didžiausių Klaipėdos darbdavių, aukštųjų ir profesinių mokyklų darbo ieškantiems asmenims pristatys naujausius darbo pasiūlymus ir čia pat kvies išbandyti konkrečias darbo vietas, supažindins su perspektyviausiomis studijų programomis.

Tokia mokslo ir darbo mugė Klaipėdoje šiemet vyks jau penktąjį kartą. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Organizuodami šį renginį ir siekdami suburti darbdavius, mokymo įstaigas bei darbo ieškančius žmones, siekiame padėti užmegzti visoms pusėms naudingus profesinius kontaktus, taip pat paskatinti mokyklas rengti Klaipėdos darbo rinkai trūkstamus specialistus, atsižvelgiant į konkrečius darbo rinkos poreikius. Aktualias kompetencijas turintys darbuotojai prisideda prie įmonių konkurencingumo ir veiklos našumo didinimo, tokie darbuotojai turi rinkoje didesnes galimybes įsidarbinti“, – pranešime cituojama Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento direktorė Dangirutė Jurkuvienė.

Mugėje dalyvaus pramonės, paslaugų, informacinių technologijų, logistikos ir jūrinio sektoriaus įmonės, tokios kaip „Grigeo Klaipėda“, „Yazaki Wiring Technologies Lietuva“, „Klaipėdos baldai”,  „Klaipėdos mediena”, „Neo Group“, Vakarų laivų gamykla, „Swedbank“, „Lidl Lietuva“, „Maxima LT“, „Palink“, „Rimi Lietuva“, „Vingės logistika“, „Vlantana“, „DFDS Seaways“, „Limarko grupė“, „Klasco“, Klaipėdos konteinerių terminalas, „Klaipėdos Smeltė“ ir kt.

„Šiandienos Klaipėdos verslas susiduria su motyvuotų darbuotojų trūkumu. Dar daugiau –pramonės įmonės, konkuruojančios pasaulinėse rinkose, sparčiai automatizuojasi, todėl norinčių mokytis specialistų paieška tampa vienas svarbiausių iššūkių. Jau kelerius metus iš eilės vykstanti mokslo ir darbo mugė – puiki tokių susitikimų tradicija, padedanti mums visiems rasti reikalingus sprendimus ir tobulėti“, – sako vienos iš renginio partnerių Klaipėdos pramonininkų asociacijos vykdančioji direktorė Jolanta Girdvainė.

Besidomintys mokymosi galimybėmis mugės dalyviai galės konsultuotis su aukštųjų ir profesinių mokyklų, mokymo centrų atstovais studijų pasirinkimo klausimais, sužinoti apie darbo rinkoje paklausių profesijų mokymo programas. Užimtumo tarnybos specialistai patars darbo paieškos, įsidarbinimo, profesijos įgijimo, perkvalifikavimo klausimais, pristatys finansinės paramos įgyti profesiją, tobulinti darbo įgūdžius ar steigti naujas darbo vietas galimybes.

Tokia mokslo ir darbo mugė Klaipėdoje šiemet vyks jau penktąjį kartą.

Renginio partneriai – Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Klaipėdos laisvoji ekonominė zona, Klaipėdos pramonininkų asociacija.


2019-05-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt