P0

Fotoreportažai, Verslas

„Sostenos” grupė atidarė atnaujintą saloną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-07


Antradienio vakarą po rekonstrukcijos oficialiai atidarytas „Volvo“, „Renault“ ir „Dacia“ atstovaujančios „Sostenos“ grupės Klaipėdos automobilių salonas.

Leidimas UAB „Sostena auto” nuosavybės teise priklausančiam 2000 m. statytam salonui rekonstruoti buvo išduotas pernai liepos pabaigoje, o statybos užbaigimo aktas pasirašytas balandžio viduryje.

Pasak „Sostenos“ grupės prezidento Doneto Karčiausko, į rekonstrukciją investuota beveik 2 mln eurų.

Moderniausiu Baltijos šalyse minėtųjų automobilių gamintojų vadinamo salono atidarymo akcentu tapo ne tik grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys” koncertas prie atvežto legendinio „Volvo PV444″, bet ir du Klaipėdoje dar neregėti nauji modeliai. Atidarymo svečiai galėjo susipažinti su pirmuoju JAV pagamintu „Volvo“  modeliu S60. O „Renault“ naujajame salone pristato Klaipėdoje dar nematytą greičiausiu prancūzų koncerno gaminiu vadinamą „Megane R.S. Trophy”.

Beje, „Volvo PV444″, anot D. Karčiausko, „Sostenos“ istorijoje užima ypatingą kertelę – iš Švedijos jis atkeliavęs pačioje įmonės gyvavimo pradžioje ir tapo savitu jos sėkmės simboliu.

Anot įmonės pranešimo, visus švedų gamintojo keliamus modernumo standartus atitinkantis „Volvo“ salonas pirmiausia duris atvėrė sostinėje, tad į Klaipėdą atkeliavo klientų atsiliepimais paremta patirtis.

Martyno Vainoriaus ir „Sostenos: nuotr.


  2019-05-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt