P0

Fotoreportažai, Verslas

Darbo mugė užaugo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-08


Darbo biržos įpėdinė Užimtumo tarnyba trečiadienį Žvejų rūmuose surengė jau penktąją mokslo ir darbo mugę „Mokykis, dirbk ir gyvenk Klaipėdoje“.

Šįkart jos metu beveik 60 didžiausių Klaipėdos darbdavių, aukštųjų ir profesinių mokyklų darbo ieškantiems asmenims pristatė naujausius darbo pasiūlymus ir čia pat kvietė išbandyti konkrečias darbo vietas, supažindino su perspektyviausiomis studijų programomis. Šįkart mugė išsiplėtė taip, kad ji buvo rengiama ir antrajame rūmų aukšte.

Mugėje dalyvavo pramonės, paslaugų, informacinių technologijų, logistikos ir jūrinio sektoriaus įmonės, tokios kaip „Grigeo Klaipėda“, „Yazaki Wiring Technologies Lietuva“, „Klaipėdos baldai”, „Klaipėdos mediena”, „Neo Group“, Vakarų laivų gamykla, „Swedbank“, „Lidl Lietuva“, „Maxima LT“, „Palink“, „Rimi Lietuva“, „Vingės logistika“, „Vlantana“, „DFDS Seaways“, „Limarko grupė“, „Klasco“, Klaipėdos konteinerių terminalas, „Klaipėdos Smeltė“ ir kt.

Renginio partneriai – Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Klaipėdos laisvoji ekonominė zona, Klaipėdos pramonininkų asociacija.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2019-05-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt