P0

Verslas

Rajone dygsta SBA technologijų ir inovacijų parkas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-08


Šiuo metu visi, važiuojantys nuo Gargždų link Klaipėdos, dešinėje autostrados pusėje gali matyti įrengiamus privažiuojamuosius kelius, kurie ves prie koncerno SBA technologijų ir inovacijų parko.

Susitikime dalyvavo Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, vicemerė Audronė Banionienė, Administracijos direktorius Artūrui Bogdanovas ir kiti atsakingi administracijos darbuotojai. Rajono savivaldybės nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, jog antradienį čia lankėsi UAB „SBA baldų kompanija“ vadovas Audrius Bendaravičius ir projektų vadovas Ričardas Babič, kurie savivaldybės vadovams pristatė jau atliktas bei planuojamas investicijas Klaipėdos rajone.

Pranešama, jog į kelių įrengimą jau investuota 300 tūkst. eurų. Kitų metų viduryje žadama baigti pirmąjį plėtros etapą, kurio metu bus pastatyti apie 50 tūkst. kv. m ploto užimantys išskirtinės architektūros pastatai, į tai investuojant apie 50 mln. eurų bei sukuriant apie 300 darbo vietų.

Teigiama, kad SBA technologijų ir inovacijų parkas stebins ne tik išskirtinės architektūros pastatais, bet ir aplinkai draugiškais sprendimais, darbuotojams patraukliomis sporto ir poilsio erdvėmis.

Susitikimo su rajono vadovais metu sutarta bendradarbiauti, vystant šią teritoriją, sprendžiant klausimus dėl darbuotojų rengimo, aptarti ir klausimai dėl planuojamojo lygiagretaus magistralinio kelio A1 įrengimo.


  2019-05-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt