P0

Konsultacijos

Nemokamos konsultacijos poroms

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-09


Klaipėdoje įsikūręs VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras jau antrus metus įgyvendina projektą „Darni šeima-darni visuomenė“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Šio projekto tikslas – sudaryti sąlygas poroms ne tik spręsti iškilusius sunkumus, bet ir stiprinti tarpusavio santykius, kurti savarankišką, gyvybingą šeimą, pagrįstą savitarpio pagalba ir atsakomybe.

Poroms, jaučiančioms santykių krizę siūloma nemokamai pasinaudoti individualiomis ir konfidencialiomis šeimos konsultantų konsultacijomis. Daugiau informacijos sužinoti ir į konsultacijas užsiregistruoti galima paskambinus tel. 8 645 49444 arba parašius el. paštu info@kspic.lt

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje 2018 metais bendrasis ištuokų rodiklis buvo 3,1, o santuokų – 7,0. Tai reiškia, kad apie 40 proc. susituokusių porų išsiskiria. Kad poros vis dar vengia ieškoti pagalbos, sutinka ir šeimos konsultantai.

„Kiekvienam žmogui kartais reikia pagalbos, tik visuomenėje dar vyrauja nuostatos, kad pagalbos ieškojimas yra netinkamas būdas. Žmonės neretai nesikreipia pagalbos dėl to, kad nenori pasirodyti silpni ir pažeidžiami. Tokios nuostatos, kad mes ir tik mes patys turime išspręsti užgriuvusias bėdas yra neteisingos. Kartais gali pakakti tik išsikalbėti nepažįstamam žmogui ir išgirsti jo nešališką nuomonę, kad santykiai būtų išsaugoti“, – teigiama pranešime.


  2019-05-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt