P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Pašovė žmoną ir bandė nusišauti pats

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-12


Policija praneša apie sekmadienio naktį Klaipėdoje įvykusį kraupų nusikaltimą.

Apie 0.40 val. Naikupės g. bute buitinio konflikto metu neblaivus (2,55 prom.) 73 metų vyras neteisėtai laikytu revolveriu „Kora Brno“ dukart šovė į 64 metų savo žmoną bei bandė nusižudyti pats.

Kaip „Atvirai Klaipėdai” sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius (nuotr.), žmoną pašovęs vyras dar paskambino savo dukrai ir pranešė, ką padaręs. Pastaroji apie nelaimę informavo Bendrąjį pagalbos centrą.

„Į įvykio vietą atvykus medikams ir policijos pareigūnams bute rasta moteris, kuriai buvo sužalota galva, vyriškiui matėsi kraujas ant veido. Bute rastas C kategorijai priskiriamas revolveris, kuriam laikyti šiuo metu jau reikalingas leidimas,” – komentavo R. Vaitkevičius.

Jo teigimu, moteris nedelsiant buvo išvežta į ligoninę, o vyrą medikai leido vežtis į policijos komisariatą. Čia jam pasidarė bloga, tad vėl buvo iškviesti medikai ir jis taip pat išvežtas į ligoninę. Pareigūno teigimu, buvo matyti, kad yra sužalotas vyro smilkinys.

Pirminiais duomenimis, moters būklė šiuo metu yra stabili, ji greičiausiai išgyvens. Užtat kur kas sunkesnė yra paties vyro būklė – po operacijos jis paniro į komą.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo nužudyti.


2019-05-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt