P0

Fotoreportažai, Švietimas

„Vijurko“ 30-mečiui – specialus koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-13


Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro šokių studija „Vijurkas“ atšventė 30 metų jubiliejų.

Bemaž 100 „Vijurko“ šokėjų nuo mažiausių iki didžiausių surengė koncertą Žvejų rūmuose, Klaipėdoje. Šventinio renginio metu scenoje pasirodė ne tik dabartiniai kolektyvo šokėjai, bet kartu su „Vijurku“ užaugę pirmieji šokėjai, kurie scenoje trypė prieš tris dešimtis.

Žiūrovai šokėjus lydėjo gausiais plojimais. Mamos, stebėjusios vaikų pasirodymus, sakė, kad po kūną bėgiojo šiurpuliai ir riedėjo laimės ašaros.

Švietimo vidus

Studijos vadovės Violeta Šleinienė, Laura Šleiniūtė ir Milda Ruginytė- Šimkuvienė bei koncertmeisterės Dalia Balsienė bei Regina Zavadskytė su gražiu jubiliejumi už nuoširdų ir kūrybišką darbą, puikius ugdytinių pasiekimus respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose apdovanotos Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos Laimos Prižgintienės ir Karalienės Luizės jaunimo centro direktoriaus Alekso Bagdonavičiaus padėkos raštais.

Šokių studijos „Vijurkas“ tautinės juostos įteiktos abiturientėms Vakarei Tauraitei ir Saulei Tamošaitytei. Šios šokėjos „Vijurke“ šoka nuo penkerių metų.

Justės Jurčiūtės nuotr.


  2019-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt