P0

Fotoreportažai, Sportas, Svarbu

„Dragūnas“ – vėl Lietuvos čempionas!

Avatar

Martynas Vainorius
2019-05-15


Klaipėdos „Dragūnas“ trečiadienio vakarą namie žaistų trečiųjų Lietuvos rankinio lygos rungtynių metu trečią kartą iš eilės įveikė Vilniaus „Šviesą” ir laimėjęs seriją sausu rezultatu tapo šalies čempionu.

Paskutinėse, itin įtemptose, sezono rungtynėse vilniečiai buvo įveikti rezultatu 23:22 (9:9).

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmąją pirmo kėlinio pusę vyko atkakli, nerezultatyvi kova tašką į tašką, vis besikeičiant pirmaujančiomis komandoms. Penkioliktąją rungtynių minutę švieslentė rodė lygybę – 4:4. Per antrąją kėlinio pusę įvarčių komandos pelnė ne ką daugiau – jis baigėsi esant rezultatui 9:9.

Vaizdas nesikaitė ir pirmoje antrojo kėlinio pusėje. Jam įpusėjus vėl buvo lygus rezultatas – 15:15. Iki rungtynių pabaigos likus penkiomis minutėms vienu įvarčiu priekyje buvo svečiai – 19:20, tačiau dragūniečiai netruko ne tik eilinė kartą išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai – 21:20. Trileris tęsėsi ir toliau – rezultatu esant 22:22 paskutines dvi minutes Klaipėdos ekipa turėjo verstis be vieno žaidėjo. Visgi realizavus baudinį ji išsiveržė į priekį – 23:22. Paskutinė vilniečių ataka, kuriai buvo likę 11 sekundžių, jau buvo nerezultatyvi.

Pirmąsias rungtynes „Dragūnas“ namie buvo laimėjęs 34:27, o išvykoje vilniečius įveikė 29:26.

Per 20 savo gyvavimo metų klubas šalies čempionais tapo jau 9 kartą.

„Truputį lengviau norisi, bet kiekvienais metais mums lengviau nesigauna. Pagarba varžovams didžiulė. Visgi vyrai atlaikė tokią įtampą, tokį spaudimą. Pergalė yra pergalė. Finalas buvo nežmoniškai gražus. Tai, manau, rankinį puošia”, – sakė čempionų treneris Artūras Juškėnas.

Visą sezoną jis vadina labai įdomiu.

„Pradžioje buvo labai pykomės su komanda, buvo visokių dalykų. Bet vis tiek galime vertinti gerai. Baltijos lygoje patekome į final four, ten yra kitokio lygio komandos, tai didžiulis pasiekimas. Laimėjome taurę, laimėjome čempionatą. Europoje dar per silpnoki kol kas esame”, – sakė treneris.

Jis nenorėjo dar pernelyg leistis į kalbas apie būsimą sezoną – tik tarstelėjo, kad iš dabartinės sudėties nelis šešių vyrų.

„Esame kryžkelėje, kokia komanda bus. Prakeikti finansai kiša koją. Šiemet dvidešimtmečio proga išsileidome tiek, kiek negalime sau leisti. Eiti į skolas ne mano kelias. Nelaikas dabar kalbėti, kas bus ateityje, dabar yra šventė, švęskime ją”, – sakė A. Juškėnas.

STATISTIKA

Prie „Dragūno“ pergalės 4 įvarčiais prisidėjo Karolis Bliuvas, po 3 pelnė Karolis Stropus, Gabrielius Virbauskas, Modestas Vaitekūnas, po 2 – Laurynas Simonavičius, Lukas Juškėnas, Gytis Šmantauskas, po 1 pridėjo Deividas Virbauskas, Gintaras Cibulskis, Lukas Simėnas, Benas Butkus.

„Šviesos“ komandoje rezultatyviausias buvo 9 įvarčius pelnęs Karolis Antanavičius, 5 įmetė Valdas Drabavičius, po 2 – Karolis Antonovičius, Tomas Bernatavičius, Šarūnas Ugianskis, po 1 – Artūras Švilpa, Jovydas Jurašius.

Martyno Vainoriaus ir rkdragunas.lt nuotr.


2019-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt