P0

Verslas

Pajūryje vasarą sukurs pusantro šimto naujų darbo vietų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-15


Prekybos tinklas „Maxima“ pranešė, kad šiltuoju sezonu visoje Lietuvoje įdarbins 830 naujų darbuotojų. Klaipėdoje ieškoma 59 naujų darbuotojų, Palangoje ir Nidoje – 86.

Teigiama, kad kurortuose šiems darbuotojams bus suteikiamas ir nemokamas apgyvendinimas.

Pasak „Maxima“ Personalo departamento direktorės Margaritos Plešakienės, pernai trečdalis sezoninių darbuotojų liko dirbti „Maximos“ komandoje.

„Patirtis rodo, kad darbas vasaros sezonu labiausiai domina jaunimą – atostogaujančius ir galimybių padirbėti ieškančius studentus ar pilnametystės sulaukusius moksleivius. Jaunąją kartą mielai priimame į savo komandą, suteikiame vertingos darbo patirties, tačiau vienodai laukiame įvairaus amžiaus ir socialinių grupių atstovų – senjorų, žmonių, dėl tam tikrų priežasčių galinčių dirbti tik specifiniu grafiku, ieškančių papildomo ar pagrindinio darbo. Esame lankstūs ir kiekvienu atveju stengiamės pasiūlyti priimtiniausią variantą“, – pranešime spaudai cituojama prekybos tinklo „Maxima“ Personalo departamento direktorė Margarita Plešakienė.

Pasak jos, pastiprinimo parduotuvėse prireikia kiekvieną vasarą, nes dalyje jų šiltuoju metų laiku pirkėjų srautai itin išauga. Ypač tai juntama pajūrio kurortuose – Palangoje ir Nidoje parduotuvių klientų vasarą pagausėja net keletą kartų.

Anot pranešimo, sezoniniams darbuotojams suteikiamos tokios pačios garantijos ir privalumai kaip ir nuolatiniams tinklo darbuotojams. Su visais sudaromos neterminuotos darbo sutartys, jiems suteikiami tokie patys mokymai ir tobulėjimo galimybės. Teigiama, kad visi norintys ir motyvuoti darbuotojai savo karjerą prekybos tinkle gali tęsti ir vasaros sezonui pasibaigus.

Pasak M. Plešakienės, pernai trečdalis sezoninių darbuotojų liko dirbti „Maximos“ komandoje.

Anot jos, darbas prekybos tinko parduotuvėse gali tapti puikia galimybe vasarą leisti prie jūros, o suderinti darbą ir laisvalaikį esą padeda lankstus darbo grafikas – keturios darbo dienos ir keturi laisvadieniai.

„Siekiame darbuotojams sudaryti kuo palankesnes sąlygas dirbti. Parduotuvėse vasarą padidėjus klientų srautams, darbuotojams suteikiamos papildomos paskatos ir motyvacinės priemonės. Visiems mūsų darbuotojams visais metų laikais taip pat skiriamas nemokamas maitinimas, suteikiamos galimybės dirbti jiems patogiu grafiku. Itin svarbu tai, kad kiekvienas mūsų darbuotojas – nesvarbu nuo kokios pozicijos pradėjo – turi sąlygas sėkmingai kilti karjeros laiptais“, – cituojama M. Plešakienė.

Darbui vasarą prekybos tinklas papildomai įdarbins kasininkus-pardavėjus, konsultantus, konsultantus-pardavėjus, krovėjus, pardavėjus, salės darbuotojus, taromatų operatorius, valytojus vyr. kasininkus, užsakymų komplektuotojus, sandėlio darbuotojus, virėjus, kepėjus, konditerius, kitus cecho darbuotojus. Dėl laisvų pozicijų visi norintys gali teirautis visose „Maxima“ parduotuvėse arba informaciją rasti prekybos tinklo interneto svetainės rubrikoje „Karjera“.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt