Kriminalai ir nelaimės

Pro langą iššokusio keturiolikmečio būklė – labai sunki

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-16


Trečiadienį Klaipėdoje dėl neaiškių priežasčių iš Statybininkų pr. esančio namo trečiojo aukšto iššoko keturiolikmetis.

Jis apie 16 val. greitosios pagalbos buvo pristatytas į  Klaipėdos vaikų ligoninę. Nepilnamečiui diagnozuota sunki galvos smegenų trauma bei daugybiniai kaulų lūžiai.

Vaikų ligoninės vyriausiasis gydytojas Virginijus Žalimas „Atvirais Klaipėdai” ketvirtadienį priešpiet sakė, kad paauglis į jų ligoninę pateko labai sunkios būklės, jam atliktos chirurginės intervencijos.

„Šiuo metu jis gydomas Reanimacijos skyriuje, jo būklė yra labai labai sunki”, – sakė ligoninės vadovas, pridūręs, jog tėvai daugiau informacijos apie vaiko sveikatą teikti neleidžia.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Andromeda Grauslienė, paklausta, kas galėjo turėti įtakos tokiam paauglio elgesiui, teigė to nežinanti bei nieko komentuoti negalinti, kadangi nukentėjusysis yra nepilnametis.

„Net jei ir žinočiau, neturiu teisės sakyti”, – teigė ji.

Klaipėdos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai, apie įvykį sužinoję tik iš „Atviros Klaipėdos” žurnalistės, netrukus pranešė atliksiantys veiksmus „pagal procedūrą” – vyks į gydymo įstaigą nustatyti grėsmės vaikui lygio.

INFORMACIJA 

Paaugliai, susidūrę su sunkumais, raginami skambinti nemokamu „Vaikų linijos” tel. Nr. 116 111, taip pat gali kreiptis į specialistus, parašydami el. laišką ar susisiekti pokalbiui internetu. Taip pat apie iškylančias problemas kviečiama diskutuoti su bendraamžiais.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-05-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt