P0

Veidai

Arvydas Vaitkus: „Niekada nepavykdavo iš darbo išeiti punktualiai“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-18


Kavinėje „Ateik Ateik“ į prasmingų pokalbių vakarą rinkęsi lyderystės tema besidomintys klaipėdiečiai bei miesto svečiai klausėsi pašnekesio tarp Pasaulinės lyderystės konferencijos atstovo Lietuvai – pastoriaus Sauliaus Karoso ir Klaipėdos miesto tarybos nario Arvydo Vaitkaus.

Aleksandr Popov nuotr.

Daugiau nei 15 metų didelį dėmesį Lietuvos transportui ir tranzitui bei jūriniam šalies sektoriui skyręs A. Vaitkus nuo 2013 m. vadovavo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai. Didžiausiomis vertybėmis savo veikloje pašnekovas laiko sąžiningumą, pagarbą darbuotojams ir teisingą atlygį. Arvydas mano, kad būtent dėl šių vertybių laikymosi jį visuomet lydėjo sėkmė.

Paklaustas apie svarbiausias vadovo savybes pašnekovas prakalbo apie gebėjimą greitai reaguoti į situacijas ir veikti nedvejojant, taip pat pabrėžė aukštų standartų kėlimo sau ir savo komandai svarbą.

Kaip atskirą savybę būtiną vadovams vakaro svečias išskyrė punktualumą. Anot pašnekovo, kuo aukštesnio lygio vadovu tampama tuo ši savybė darosi svarbesnė.

„Visada sau ugdžiau punktualumą, bet niekada nepavykdavo iš darbo išeiti punktualiai“ – juokavo miesto Tarybos narys.

Pašnekovas nesigėdijo paatvirauti ir apie vadovavimo sunkumus. Kaip vieną pagrindinių iššūkių, kuriuos įvertinti turėtų kiekvienas Arvydas Vaitkus išskyrė tai, kad tampant lyderiu tenka daug ką paaukoti dėl savo veiklos. Dažnai nukenčia šeima, santykiai, neretai vadovai susiduria su negebėjimu atsitraukti nuo savo veiklos, kas veda į išsekimą, o kartais ir į priklausomybę. Svečias dalinosi, kad jam susitvarkyti su įtampa padeda sportas, draugų kompanija bei atsitraukimas nuo įtampą keliančios aplinkos.

Anot pranešimo spaudai, visą pokalbio su Arvydu Vaitkumi vaizdo įrašą netrukus bus galima rasti Pasaulinės lyderystės konferencijos „Youtube” paskyroje.


  2019-05-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt