P0

Mums rašo

Baltijos kelias Klaipėdoje, 2019 m. gegužės 19 d.

Atvira Klaipėda

Brolis Benediktas
2019-05-18


Jeigu jus pasiekė ši žinia, žinokite, patekote į rimtą „bėdą”… Prisijunkite prie mūsų, panašiai mąstančių žmonių. Jūs gi norite našiai veikti ir bendradarbiauti vilties kelyje, tiesdami Baltijos kelio broliškumo dangą, savo laisvės širdį artimui.

Švęsdami šio įvykio 30–metį, mes sakome – Baltijos kelias yra kelrodis į pasaulį be melo ir vergystės! Šį pavasarį, gegužės 19 d. Klaipėda jums atvers savo „Baltijos kelio” tapatybę.

Pasakojimai iš dalyvavusiųjų „Baltijos kelyje” lūpų taps tikrove Vilties bėgimo dieną, kurioje ir jūs turite galimybę dalyvauti. Mus, vienminčius, Klaipėdos Baltijos kelias surinks į vieną būrį, įkvėps didžiulį norą dėkoti Dievui ir Tėvynei. Tą dieną mes susižieduosime viltimi, sueisime į džiaugsmo vėrinį, išsilaisvindami iš priklausomybės grandinių.

Mes laukiame ir tikime, kad į šią šventę susirinksime netgi iš atokiausių vietų.


2019-05-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt