P0

Fotoreportažai, Miestas

„Meridianas“ vėl su burėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-18


Šeštadienio vidurdienį pratęsta nuo 2014 m. gyvuojanti tradicija iškilmingai pakelti burlaivio „Meridianas“ bures, kurios skelbia vasaros sezono pradžią.

Atiduodant pagarbą daugiau nei 70 metų skaičiuojančiai buvusio mokomojo burlaivio istorijai bei jo pirminei paskirčiai, kaip ir kasmet, bures kelė Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklas kursantai. O šios mokyklos choras atliko tradicines jūreivių dainas šantes.

Šįkart šventėje nepraleido progos pasirodyti ir žodį tarti į antrąjį prezidento rinkimų etapą patekęs Klaipėdoje gimęs Gitanas Nausėda. Sekmadienį jam sukanka 55 metai – jubiliejų kandidatas su šeima artimųjų apsuptyje nusprendė paminėti gimtajame mieste.

„Meridiano” burių pakėlimo ceremonija yra ir vadinamosios mažosios Jūros šventės – jubiliejinio dešimtojo Klaipėdos laivų parado renginių dalis.


  2019-05-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt